InMODA PLUS SIZE

CZERWONY PŁASZCZ

“Kiedy się wahasz, załóż czerwień” – Bill Blass

W czerwieni jest coś takiego, że od razu czuję się pewniej, z pazurem i energetycznie. Czerwona szminka powoduje, że zaraz chcę się uśmiechać, czerwona sukienka, że mam ochotę sięgnąć po szpilki i iść na imprezę. Nic dziwnego więc, że czerwony płaszcz zdobył moją miłość od pierwszego wejrzenia.

Jest to kolejna rzecz w mojej szafie nieistniejącej już polskiej marki AiK. Piszę z bólem szafy i serca “nieistniejącej”, bo projektantka i właścicielka zakończyła swoją karierę zawodową. A ubrania AiK są w mojej szafie jak święty Graal. Dbam, dopieszczam i pielęgnuję. I żal mi, że marka nie doczekała ery social mediów, bo w plus size zrobiłaby furorę. Pozostaje mi tylko sprzedawać końcówki kolekcji AiK w moim sklepie. I właśnie do takich perełek-końcówek należy ten płaszcz.

Przepięknie odszyty, wytaliowany, z paskiem, który jest podbity a la skórką. Idealny. I ten kolor, który w połączeniu z czernią daje naprawdę mocne uderzenie. Wam też się podoba? Jest niezbyt gruby, będę go nosić w okresie przejściowym  – zarówno jesiennym, jak i wiosennym. I jestem pewna, że nie raz nie dwa, będzie efektem wow dla zwykłego, bazowego zestawu.

Foto: Marzena Lakoma Photography

Płaszcz tutaj: https://n-fashion.pl/pl/p/AiK-plaszcz-jesienny-czerwony/13495

Bluzka http://n-fashion.pl

Apaszka, okulary, torebka – “z szafy”

Spodnie F&F

Buty Deichmann

2

2 komentarze

 • Magda

  WOWOWOWOW! Stylówka petarda! Co do zakończenia działalności, to mam wrażenie, że w przeciągu kilku miesięcy był jakiś wysyp tego typu “zamknięć” sklepów plus size.

  6 października 2018 at 09:32 Reply
  • NatJanowska

   To była świetna polska marka rodzinna, której nie znalazłabyś w internecie 🙂 Zakończyli produkcję jakieś 5 lat temu. Ceny butikowe 😉 U siebie w sklepie mam jeszcze końcówki kolekcji tej marki i żałuję trochę, ze już ich nie ma rynku.

   6 października 2018 at 13:28 Reply

  Leave a Reply

  %d bloggers like this: