InMODA PLUS SIZE

MUST HAVE: sweterkowa sukienka

Tegoroczna jesień sprzyja modzie 🙂 Ciepła, polska, złota, mieniąca się barwami, sprawia, że nie chce mi się rezygnować z kolorów i szaleństwa. I przyznaję, że to własnie jest moja pora sukienkowa. Latem zdecydowanie wolę szorty, jesienią – sukienki i rajstopy. Dlaczego? Bo fajnie wyglądają do botków i kozaków.

Kocham wygodę, dlatego uwielbiami jesienne dzianiny – przyjemne, elastyczne, nie krępujące ruchów. A ta sukienka od razu wylądowała w mojej szafie, wraz z fioletowym golfem, którzy także niedługo pokażę. Mogłoby się wydawać, że taka sweterkowa tuba będzie bezlitoście odznaczać każdy wałeczek, ale:

A. chrzanić to

B. jak wyżej – nosimy przecież rajstopy!

Taka sukienka nie tylko jest milutka i przytulna – normalnie masz ochotę się w nią wtulać, ale także pasuje do każdego rodzaju kurtki, płaszcza czy płaszczyka. Ja połączyłam ją z wełnianą parką, kozakami i supermodnym gadżetem tego sezonu czyli czapką-bosmanką. Żadna wielka filozofia, po prostu – zestaw, który zawsze będzie dobrze wyglądać. I to jest chyba największy plus tej sukienki, obok wygody, ona zawsze dobrze się prezentuje. Nie wiesz w co się ubrać, sięgasz do szafy i voila! Pozostaje wtedy tylko znaleźć całe, niepodarte rajstopy…. 😛

Podoba Ci się ta stylizacja? Zostaw komentarz 🙂

 

Sweterkowa sukienka:  https://n-fashion.pl/pl/searchquery/silvana/1/phot/5?url=silvana

Płaszczyk: https://n-fashion.pl/pl/p/Corley-kurtka-Calie-czarna-z-welna-plus-size/13663

Szal: https://n-fashion.pl/pl/c/Szale%2C-czapki%2C-rekawiczki/15

Torebka: N-Fashion.pl

Rajstopy Lida

Kozaki F&F

Bosmanka H&M

 

Foto: Sylwia Rohde – Pastylka Photo Stories

 

0

Leave a Reply

%d bloggers like this: