InMODA PLUS SIZE

JAK NOSIĆ KOLOROWY GARNITUR

Kto mnie zna, ten wie, że jestem zdecydowanie spodniowa. Nie boję się wzorów, kolorów, połysku. Noszę jeansy skinny w paski, legginsy w psychodeliczne wzory i absolutnie nie przejmuję się bzdurami w stylu, że przy moich udziskach czegoś nie wolno. W tym sezonie klasyczna moda zrobiła się bardziej nonszalancka, mniej grzeczna i bardziej liberalna.  Ja też trochę się zmieniam i coraz częściej rezygnuję z “totalnych odpałów” ze względów czysto praktycznych. Staram się odnajdywać kompromis między zapędem do niektórych moich modowych wariactw, a czymś praktycznym, co mogę wykorzystać w wielu wiariantach. I dlatego totalnie zwariowałam na punkcie kolorowych garniaków.

Postanowiłam pokazać Wam dwie codzienne stylizacje, które odpowiedzą Wam na pytanko “jak nosić”.

 

Szpilki, bluzka, kopertówka.

Ja załozylam T-Shirt, żeby było trochę pazurka, ale oczywiście można go zamienic na elegancką koszulę lub wizytowy top. Więcej wysiłku naprawdę nie trzeba – wystarczy kopertówka, szpilki, jakieś wielkie kolczyki i gotowe. W ubiegłym sezonie pokazywałam Wam pastelowe wydanie garnituru, eleganckie, taliowane, bardziej okazjonalne https://natjanowska.pl/2018/05/10/pastelowy-garniaczek/. W tym sezonie na pewno tym pastelkom dodałabym mocnego pazura , niezależnie od okazji.

 

 

Sneakersy, T-Shirt, plecak.

To chyba mój ulubiony trend od dwóch-trzech sezonów. Sneakersy można nosić do absolutnie wszystkiego! Garnitur w towarzystwie moich ukochanych “popieprzaczek” z Reeboka robi się nonszalancki, na luzie i kompletnie niewymuszony. Mogę sobie pochodzić po poznańskich Jeżycach na piechotę, a gdy mam ochotę być glamour, wystarczy siegnąć do plecaka i wyciągnąć szpilki. Czyż to nie cudownie praktyczne?

 

Obydwa kolory kupicie u mnie, w N-Fashion Outlet Store – klik: https://n-fashion.pl/pl/searchquery/basic/1/phot/5?url=basic

a tutaj szczerze przyznaję, że w mojej szafie został ten w morskiej zieleni – mam więcej pasujacych do niego kolorów w szafie, a po kolejnym remanencie obiecałam sobie kompletować ubrania jak najbardziej kapsułowo 😉

0

Leave a Reply

%d bloggers like this: